Home e zeze Ky është personi që vdiq nga stresi pasi që iu grabit barnatorja (FOTO)

Ky është personi që vdiq nga stresi pasi që iu grabit barnatorja (FOTO)

by rks2008

Ali Skenderi ishte pronari i barnatores AL-NE e cila u grabit disa orë më parë nga hajnat në Shkup.

Pas lajmërimit nga punëtorja për grabitjen, Aliu niset në vendngjarje dhe nga trishtimi ndërron jetë.

Në Kardiologji atij vetëm iu dëshmua vdekja.

Çairi humbi një person té dashur për shoqërinë ndërsa i ndjeri ka lënë pas vetes 4 jetimë, tre vajza dhe djalin e sapo lindur.

0 comment

You may also like

Leave a Comment