Home Magazina Kida e shtrenjtë, mbi 16 mijë euro i kushtojnë rrobat dhe aksesorët në një fotografi (FOTO)

Kida e shtrenjtë, mbi 16 mijë euro i kushtojnë rrobat dhe aksesorët në një fotografi (FOTO)

by rks2008

Këngëtarja e njohur kosovare, Kida duket se i pëlqen të bëj jetë luksi.

Kida në një nga fotografitë e postuara në Instagra msë fundmi, shihet me rroba të markave të njohura e që çmimet janë shumë të larta, transmeton Indeksonline.

Maica që ka veshur i takon markës “Off White” dhe kushton 205 euro. Xhinset e Kidës janë të markës “Off White” po ashtu dhe kushtojnë 530 euro.

Rrypi është i markës “Gucci” dhe kushton 395 euro. Çanta e dorës është “Dior” dhe kushton hiq më pak se 3200 euro.

Ndërsa ora është e markës “Cartier” dhe kushton 12 mijë e 400 euro.

Kur grumbullohen të gjitha bashkë bëjnë 16 mijë e 730 euro./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment