Home Magazina Leonora Jakupi me poza të reja nga bregdeti turk, duket kaq tërheqëse! (FOTO)

Leonora Jakupi me poza të reja nga bregdeti turk, duket kaq tërheqëse! (FOTO)

by rks2008

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi tash e sa ditë ndodhet në bregdetin turk për pushime.

Jakupi duket se ka kaluar ditë të mira, shkruan IndeksOnline.

E veshur me shumë stil, Leonora duket si gjithmonë në super formë dhe tërheqëse./IndeksOnline/

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

0 comment

You may also like

Leave a Comment