Home Magazina Gjendet kopja e Mozzik, i riu kosovar që ngjan frikshëm me reperin (VIDEO)

Gjendet kopja e Mozzik, i riu kosovar që ngjan frikshëm me reperin (VIDEO)

by rks2008

Ngjashmëritë e personave të thjeshtë më ndonjë personazh të njohur për publikun sjellin vëmendje të madhe.

E tillë është edhe ngjashmëria e Herolind Isufi nga Gjilani por që jeton në Paris, i cili së fundi ka marrë vëmendje të madhe nga ngjashmëria me reperin, Mozzik.

E gjithë kjo erdhi pasi Herolindi është një nga personazhet më të ndjekura në Tik Tok.

Herolindi gjatë një intervistë në “T7”, ka treguar se ende nuk ka pasur rastin ta takoj rep-artistin dhe i vjen mirë që njerëzit bëjnë krahasime të tilla.

“ E vlerësoje muzikën dhe personalitetin e tij. Do të dëshiroja që ta takoja shumë”, ka pohuar ai.

Ndryshe, Herolindi pati një përgjigje për pyetjen rreth muzikës që po i bëhet shpesh në rrjetet sociale.

Ai tha që asnjëherë nuk mendon që t’i futët muzikës dhe ëndrra e tij është që të kontribuojë për Kosovën./SHQIP.com

0 comment

You may also like

Leave a Comment