Home Magazina Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti kapet “mat” në momente intime me vajzën misterioze

Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti kapet “mat” në momente intime me vajzën misterioze

by rks2008

Sapo ka startuar Perputhen 3 ku kurioziteti per konkurrentet ka qene i madh.

Nje nder ata qe ka spikatur me teper, eshte Edi, ai nuk ka ngurruar qe te flirtoje hapur me vajzat e te shpreh pelqimet e tij.

Nje djale mjaft simpatik i ardhur nga Zvicra, ku ka ndertuar jeten e tij, ku sigurisht u ka rene ne sy vajzave duke u kthyer ne te preferuarin e tyre.

Kryefjala ka siguruar video te Edit ne nje nga clubet e Tiranes, ku shihet duke u argetuar nen shoqerine e nje vajze.

Vajza eshte me kurriz dhe nuk shihet qarte nese eshte ndonjera nga konkurrentet, apo dikush tjeter.

0 comment

You may also like

Leave a Comment