Home e zeze Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Peqan të Suharekës (FOTO)

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Peqan të Suharekës (FOTO)

by rks2008

Mbrëmë, në orët e vona ka ndodhur një aksident tragjik në fshatin Peqan të komunës së Suharekës.

Një motoçikletë dhe një minibus janë përplasur në mes vete, shkruan Indeksonline.

Si pasoj e kësaj ka humbur jetën i riu Arton Bytyçi nga Suhareka.

Ai ishte duke vozitur motoçikletën kur u përplas me mjetin tjetër. /IndeksOnline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment