Home Magazina Kosovari në ‘Për’puthen’ ka probleme serioze me të shprehurit, bën lëmsh studion duke tentuar të bëj një pyetje (VIDEO)

Kosovari në ‘Për’puthen’ ka probleme serioze me të shprehurit, bën lëmsh studion duke tentuar të bëj një pyetje (VIDEO)

by rks2008

Konkurrenti kosovar në sezonin e ri të ‘Për’puthen’, Eduard Kuçi, ka bërë lëmsh gjithë studion në një nga puntatat e javës që lamë pas.
Pas hyrjes së vajzës së fundit, Alvisa, produksioni kishte paraparë që djemtë të bëjnë nga një pyetje anonime me shkrim për vajzat.

E ai i cili u pa të ketë probleme serioze në të shprehur dhe në drejtshkrim është pikërisht Eduardi.

Pyetjen e tij drejtuar pikërisht Alvisës, u desh që ta dëshifronin moderatorja, Bora Zemani dhe opinionisti, Arjan Konomi.

“Sa sgjat se*xi deri te kryhesh?”, kishte shkruar në letrën e bardhë Edi, duke dashur ta pyesë Alvisën se sa zgjatë deri sa të arrijë orgazmën në një marrëdhënie sek*uale.

Kjo pyetje e cila nuk mori përgjigje, shkaktoi shumë të qeshura në studio.

Videon mund ta ndiqni nga minuta e 37-të.

0 comment

You may also like

Leave a Comment