Home Lajme Koronavirusi ja merr jetën biznesmenit kosovar

Koronavirusi ja merr jetën biznesmenit kosovar

by rks2008

Biznesmeni kosovar, Semedin Dugolli ka vdekur sot në mengjes i cili ishte duke u trajtuar në klinikën Infektive në Prishtinë, lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët dhe Kryetari i Komunës së Shtimes Naim Ismajli, shkruan Republika Online.

Ky është postimi i plotë:

Me dhimbje mora lajmin për vdekjen e hershme të mikut tim, njëherit pronar i fabrikës së mobiljeve “Idrizi” nga fshati Pjetërshticë Semedin Dugolli.

Sema ishte djalë punëtor, humanist i madh, familjar, shumë i respektuar dhe i dashur për shoqërinë.

Ngushëllime familjes dhe miqve!

0 comment

You may also like

Leave a Comment