Home Magazina Cili keni më shumë para, ti apo Nexhati? Remzie Osmani befason me përgjigjen

Cili keni më shumë para, ti apo Nexhati? Remzie Osmani befason me përgjigjen

by rks2008

Remzie e Nexhat Osmani kanë treguar cili nga ta është më i pasur

Motër e vëlla, Remzie e Nexhat Osmani kanë qenë të ftuar në “Shiko kush luan” të shtunën mbrëma.

Sfida e dedikuar për ta ishte një lojë për të parë sa e njohin ata njëri-tjetrin si motër e vëlla që janë.

Të dy kishin një palë doreza e ndërkohë që u bëheshin pyetje ata kishin për detyrë të përgjigjeshin në të njëjtën kohë me të njëjtën përgjigje.

Në njërën nga pyetjet e bëra lidhur me faktin se cili nga të dy është më i pasur, përgjigjja e Remzies shkaktoi të qeshura në sallë, pasi kjo e fundit pa u menduar dy herë u përgjigj:” Unë”.

Ajo tregoi se sjell më tepër para në shtëpi, prandaj është më e pasur.

Mirëpo makinën më të shtrenjtë e ka Nexhati dhe për këtë ranë dakord të dy.

0 comment

You may also like

Leave a Comment