Home Kosovë Haradinaj: Sot në ‘Majen e Madhe’, sikur dikur me Shkëlzenin

Haradinaj: Sot në ‘Majen e Madhe’, sikur dikur me Shkëlzenin

by rks2008

Ish-kryeministri, Ramush Haradinaj, pothuajse çdo vikend ngjitet në ndonjë prej majave të larta që gjendet nëpër Kosovë.

Ai sot ka publikuar një fotografi bashkë me disa miq të tij teksa shihen në vendin e quajtur ‘Maja e Madhe’, shkruan Express.

Haradinaj ka kujtuar kohën kur aty ishin ngjitur bashkë me vëllain, Shkëlzenin.

“Sot u ngjitëm në Majen e Madhe, sikur dikur me Shkelzenin.

Faleminderit Smajl dhe familje Qerimaj për mikpritjen”, ka shkruar Haradinaj./Express/

0 comment

You may also like

Leave a Comment