Home Magazina Sa ka ndryshuar Yllka e Familjes Moderne

Sa ka ndryshuar Yllka e Familjes Moderne

by rks2008

Aktorja e njohur kosovare, Yllka Gashi ka zgjedhur Amerikën për të vazhduar jetën dhe karrierën e saj.

Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët ka disa vite që jeton në “Tokën e premtuar”.

Në fotot e sapo publikuara në Instagram, shihet se Yllka ka ndryshuar gozha në dukje./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment