Home Lajme Kur Hashim Thaçi e Rexhep Selimi hanin bashkë përpeq e speca (FOTO)

Kur Hashim Thaçi e Rexhep Selimi hanin bashkë përpeq e speca (FOTO)

by rks2008

Një foto e rrallë po qarkullon në internet, ku shihet tani ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi se bashku me shokë duke ngrënë pite “përpeq”, e në këtë sofër ishte edhe bashkluftëtari i tij, Rexhep Selimi nga Levizja VV, shkruan Republika Online

Kjo foto është bërë në Has të Prizrenit

Në internet qarkullon një foto e vjetër kur shihen bashkë Presidenti aktual Hashim Thaçi, me disa ish-bashkëpartiakët e tij.

Ndërsa gjatë ditëse se sotme iu janë konfirmuar aktakuzat nga Specialja Thaçit dhe Veselit të cilët pas konfirmimit të tyre kanë dhënë dorëheqje nga të gjitha aktivitet politike.

0 comment

You may also like

Leave a Comment