Home Lajme Daut Haradinaj publikon një video të vëllait të tij dëshmor, Shkëlzenit, duke kënduar (VIDEO)

Daut Haradinaj publikon një video të vëllait të tij dëshmor, Shkëlzenit, duke kënduar (VIDEO)

by rks2008

Deputeti nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj dhe ish-komandant i UÇK-së, ka publikuar një video ku shihet duke kënduar vëllai i tij, dëshmori Shkëlzen Haradinaj, në mesin e shumë luftëtarëve të tjerë.

Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ky është një videoincizim i paparë deri sot.

“Inçizim i pa parë deri më sot. Këndojnë: Shaqë Avdija, Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj dhe Luan Nimanaj, në mesin e shumë luftëtarëve të tjerë që sot janë dëshmorë”, ka shkruar Haradinaj. /Telegrafi/

0 comment

You may also like

Leave a Comment