Home e zeze Ndërron jetë në Turqi i riu nga Kosova, ishte djali i vetëm i familjes

Ndërron jetë në Turqi i riu nga Kosova, ishte djali i vetëm i familjes

by rks2008

Ilir Behluli nga Gjilani,i diagnostikuar me lekuemi akute, ka ndërruar jetë në Turqi.

19-vjeçari, për të cilin javë më parë ishte bërë thirrje për ndihmë financiare, fatkeqësisht nuk ka mundur t’i bëjë ballë sëmundjes së rëndë.

Iliri ishte djali i vetëm i familjes dhe i biri i veteranit të luftës Shefki Behluli. /IndeksOnline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment