Home Magazina Kjo është gruaja e aktorit Bim Radogoshi (FOTO)

Kjo është gruaja e aktorit Bim Radogoshi (FOTO)

by rks2008

Humoristi i njohur kosovar, djali i Sevdai Radogoshi (Qumilit), Bimi nuk është se shfaqet aq shumë në media.

Në disa foto të publikuar në rrjetet sociale, ai shihet shumë i dashuruar me gruan e tij, Elzën, transmeton “Zeri.info”

Shikojini momentet e Bimit dhe bashkëshortes së tij gjatë martesës dhe disa të tjera:

0 comment

You may also like

Leave a Comment