Home Magazina Gruaja e Sinan Vllasaliut, një ‘miss’ në kohën e rinisë (FOTO)

Gruaja e Sinan Vllasaliut, një ‘miss’ në kohën e rinisë (FOTO)

by rks2008

Sinan Vllasaliu është këngëtari i mirënjohur shqiptar, e që ofroi për publikun hite që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë.

Ai është një prej këngëtarëve që është gjithmonë aktiv në muzikë e në projekte dhe secila këngë e tij është më e suksesshme se tjetra, e kjo është meritë e zërit të tij të veçante.

Sinani është një prej këngëtarëve që ka eksperimentuar me zhanrre dhe prapë është pëlqyer nga publiku në çdo lloj që ai ka provuar.

Krahas profesionit, në jetën personale, Sinani është i martuar që shumë vite me Teuta Vllasaliun, me të cilën ka një vajzë.

E sot gruaja e tij Teuta ka postuar një fotografi të kohës së rinisë së saj, nga e cila na bën të shohim sa e bukur paska qenë ajo në ato vite./ORAinfo/

0 comment

You may also like

Leave a Comment