Home Kosovë Naimi nga Ferizaj që ndërtoi shtëpinë dhe jeton në lis (VIDEO)

Naimi nga Ferizaj që ndërtoi shtëpinë dhe jeton në lis (VIDEO)

by rks2008

Një shtëpizë karakteristike dhe shumë e bukur prej druri, është ndërtuar mbi një pemë në fshatin Rahovicë të Ferizajt.

Fotografitë e saj i ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook, kryetari i Komunës, Agim Aliu, shkruan Reporteri.net.

“Me shtëpizën karakteristike ndërtuar mbi trupin e një peme në Rahovicë të Ferizajt, ju uroj shëndet e mbarësi, pasdite të këndshme të së dieles, bashkëqytetarë!”, ka shkruar Aliu në Facebook.

Nga fotografitë vëheret se përpos shtëpizës, në pemë është ndërtuar edhe terrasë simpatike.

/Reporteri.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment