Home Lajme 20-vjeçari rus i vë flakën makinës 150 mijë dollarëshe (VIDEO)

20-vjeçari rus i vë flakën makinës 150 mijë dollarëshe (VIDEO)

by rks2008

Nuk dihet arsyeja, por një i ri rus i ka vënë flakën një makine që çdokush tjetër e ka ëndërr.

Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Rusi, ndërsa 20-vjeçari i ka vënë zjarrin një makine tip “Mercedesi AMG GT 63 S”, të zi.

Kjo veturëe ka një vlerë prej 150 mijë dollarësh.

Nuk dihet arsyeja pse Mihali e ka ndërmarrë këtë akt, ndërsa në videon e filmuar nga vetë ai shihet shumë i qetë dhe në qejf.

0 comment

You may also like

Leave a Comment