Home Lajme Adem Jashari i Ri me një foto që na e kujton pamjen ikonike të heroit Adem Jashari (FOTO)

Adem Jashari i Ri me një foto që na e kujton pamjen ikonike të heroit Adem Jashari (FOTO)

by rks2008

Adem Jashari mbanë emrin i riu i familjes Jashari i cili tashmë është 18 vjeçar. Ai ka trashëguar emrin e gjyshit të tij, komandantit legjendar Adem Jasharit.

I njohur për të gjithë si Ademi i ri përmes një fotoje na ka kujtuar komandantin legjendar Adem Jasharin.

Ademi i ri ka publikuar dy foto, ku në njërin shihet Adem Jashari me një motoçikletë shumë vite më parë, dhe foton tjetër me të njëjtin pozicion edhe Ademi i ri, përcjell Periskopi.

0 comment

You may also like

Leave a Comment