Home e zeze Vdes në Zvicër i riu nga Drenica (FOTO)

Vdes në Zvicër i riu nga Drenica (FOTO)

by rks2008

Erion Zymberi nga fshati Likoc i Skenderajt ka ndërruar jetë në Zvicër.

Ende nuk dihen arsyet se si ka vdekur i riu nga Skenderaji por përmes rrjetve sociale familjarët e Erionit kanë njoftuar se ka vdekur në Zvicër.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

JETA SHUMË E PA DREJTË

Sot morem nji lajm tejet te hidhur dhe te rendë,

Ky engjull Erion Sadri Zymberi paska humbur jetën tragjikisht

Erioni edhe pse i lindur ne Përendim gëzimin me te madh e kishte kurr merrte rrugën për Kosovë- Drenicë -Likoc,

Kusha im u prefsh ne Parajs,

Do te kemi ne zemer dhe mendjet tona për jetë e mot o ERION

0 comment

You may also like

Leave a Comment