Home Lajme E dhimbshme: Varrosen tre anëtarët e familjes që vdiqën në aksident në Gjermani (VIDEO)

E dhimbshme: Varrosen tre anëtarët e familjes që vdiqën në aksident në Gjermani (VIDEO)

by rks2008

Iu është dhënë lamtumira e fundit tre anëtarëve të familjes Krasniqi të cilët në mënyrë tragjike si pasojë e një aksidenti në Gjermani, humbën jetën disa ditë më parë.

Zaim, Bleon dhe Flori Krasniqi u përcollën në banesën e tyre të fundit, në varrezat e fshatit Rahovicë të Ferizajt në një ceremoni mortore në të cilën morën pjesë familjarë, miq të shumtë, njofton Klan Kosova.

0 comment

You may also like

Leave a Comment