Home Lajme Tragjike: Kjo është 19-vjeçarja kosovare që u gjet e varur në lis (FOTO)

Tragjike: Kjo është 19-vjeçarja kosovare që u gjet e varur në lis (FOTO)

by rks2008

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Gjilanin, pasi që një 19-vjeçare është gjetur e varur në degën e një lisi, ku dyshohet se ka kryer vetëv rasje, raporton Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali mëson se bëhet fjalë për viktimën Arbesa Murseli Lipovica, për vdekjen e së cilës prokuroria ka nisur hetimet, derisa ende nuk dihet për motivet e ngjarjes.

Gazeta Sinjali mbrëmë raportoi se viktima ishte larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë.

E ndjera ka lënë një fëmijë, derisa varrimi i saj është bërë sot në Gjilan.

/GazetaSinjali/

0 comment

You may also like

Leave a Comment