Home Lajme Vdekja e 3 mergimtarëve në Gjermani, flasin familjarët (VIDEO)

Vdekja e 3 mergimtarëve në Gjermani, flasin familjarët (VIDEO)

by rks2008

Nga Zvicra erdhi për vendosjen e këtyre dritarëve në shtëpinë e re.

Pasi kreu punët që kishte, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten, dhe 2 fëmijët e ti, Florin 11 vjeçar Fjonën 10 vjeçare e nipin Bleonin 18 vjeçar, u nis për të Zvicrës.

Por rreth 50 km pa mberritur në destinacion, atyre në Gjermani u ndodhi aksident trafiku.

Atij nuk i mbijetoj Zaimi me djalin që vdiqen në vend dhe nipi që humbi jetën mengjesin e të shtunës, kurse vajza dhe gruaja e Zaimit, janë duke marrë tretman mjekësor.

Për më shumë detaje rreth aksidentit dhe si ndodhi ngjarja, dëgjoni rrefimin e familjarëve./RepublikaOnline.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment