Home Lajme Ky është Zaimi, Flori dhe Bleoni, që humben jetën nga aksidenti në Gjermani (FOTO)

Ky është Zaimi, Flori dhe Bleoni, që humben jetën nga aksidenti në Gjermani (FOTO)

by rks2008

Nga Zvicra erdhi për vendosjen e këtyre dritarëve në shtëpinë e re.

Pasi kreu punët që kishte, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten, dhe 2 fëmijët e ti, Florin 11 vjeçar Fjonën 10 vjeçare e nipin Bleonin 18 vjeçar, u nis për të Zvicrës.

Por rreth 50 km pa mberritur në destinacion, atyre në Gjermani u ndodhi aksident trafiku.

Atij nuk i mbijetoj Zaimi me djalin që vdiqen në vend dhe nipi që humbi jetën mengjesin e të shtunës, kurse vajza dhe gruaja e Zaimit, janë duke marrë tretman mjekësor.

Për më shumë detaje rreth aksidentit dhe si ndodhi ngjarja, dëgjoni rrefimin e familjarëve./RepublikaOnline.net

Fiona, vajza 10 vjeçare e Zaim Krasniqit, e cila shpetoj nga aksidenti i djeshëm ku humben jetën babai, vëllau dhe djali i agjës së saj, ka rrëfyer për familjarët e saj se si ndodhi aksidenti tragjik.

Ajo ka rrëfyer për familjarët se shkak i aksidentit ishte moti i ligë dhe se vetura që ata po vozitnin rrëshqiti si pasojë e lagështisë, duke goditur kështu kamionin.

Përndryshe, nëna e Fionës dhe vet Fiona janë jasht rrezikut për jetë./RepublikaOnline.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment