Home Lajme Ky është kosovari që vdiq në vendin e punës në Zvicër

Ky është kosovari që vdiq në vendin e punës në Zvicër

by rks2008

Një tjetër kosovar ka vdekur dje në Zvicër në mënyrë aksidentale, transmeton Gazeta Metro.

Vesel Avdylaj ka vdekur si pasojë e një aksidenti në vendin e punës në Zvicër, ka njoftuar vëllai i tij përmes Facebook’ut.

Vdekjen e tij e ka informuar për miqtë dhe familjarët vëllai i tij.

Ndryshe, Vesel Avdylaj ishte nga komuna e Klinës.//gazetametro.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment