Home Lajme Vdes e reja kosovare, shpërthejnë në lot të gjithë gjatë varrimit! (VIDEO)

Vdes e reja kosovare, shpërthejnë në lot të gjithë gjatë varrimit! (VIDEO)

by rks2008

Qëndresa Shkreta, nga Hani Elezit ka ndërruar jetë pasi humbi betejën me kancer shkruan Kosova24.

Varrimi i saj u bë pas namazit të drekës në varrezat e fshatit Seçishtë.

Njoftimi për vdekjen e Qëndresa Shkreta, nga shkolla SH.M.L “DARDANIA” Hani i Elezit:

Njoftohën të gjithë nxënësit, mësimdhënësit dhe këshilli i prindërve të shkollës se ka ndrruar jetë nxënësja Qëndresa Rafiz Shkreta, klasa 11-3 shkencat natyrore.

Shkolla e mesme e lartë “Dardania” në Hanë të Elezit, në kto momente ngushllon familjen, nxënësit e klasës, mësimdhënësit dhe gjithë shokët dhe shoqet e shkollës.Shkolla ka organizuar që nisja të bëhet nga ora 12:50 nga shkolla për të dhënë lamtumirën e fundit në ceremonin mortore e cila organizohet ora 13.30 në varrezat e fshatit Seçishtë./Kosova24/

0 comment

You may also like

Leave a Comment