Home Kosovë Kjo është 16 vjeçarja që vdiq dje (FOTO)

Kjo është 16 vjeçarja që vdiq dje (FOTO)

by rks2008

Qendresa Shkreta, 17 vjeçarja nga Hani i Elezit ka ndërruar jetë dje, shkruan RepublikaOnline.net

Lajmin e kanë bërë të ditur familjaret dhe faqja “Hani i Elezit” në Facebook.

16 vjeçarja tash e sa kohë ishte diagnostifikuar me kancer.

RepublikaOnline.net do ju mbajë të informuar./RepublikaOnline.net

“#Njoftim!

-Ju njoftojmë se sot me 14/10/2020 e mërkure ka vdekur Qëndresa Shkreta ( vajza e Rafiz Shretës ) varrimi i saj bëhet me 15/10/2020 e enjte pas namazit të drekës në varrezat e fshatit Seçishtë.

Pritja për ngushllime do të jetë tre ditë në dhomën e pritjes në Seçishtë.

Allahu e mëshiroftë.”, shkruhet në njoftimin e faqës.

0 comment

You may also like

Leave a Comment