Home Magazina Naser Qeli thyen zyrët e Gazetës Express dhe kërcënon stafin, shkaku i këtij lajmi

Naser Qeli thyen zyrët e Gazetës Express dhe kërcënon stafin, shkaku i këtij lajmi

by rks2008

Menaxheri dhe burri i këngëtares Aida Doçi, Naser Qeli, në orët e vona të së shtunës ka thyer dyert e Gazetës Express dhe është futur brenda redaksisë.

Ai për shkak të një teksti ku Gazeta Express ka raportuar për ish-gruan e tij, ka kërcënuar gazetarët e Gazetë Express me v rasje.

Naser Qeli pavarësisht insistimit të gazetarëve për t’u qetësuar, ka refuzuar dhe ka kërcënuar në vazhdimësi. Madje ka përmendur edhe a rmën e zjarrit.

Gazeta Express ka njoftuar edhe Policinë e Kosovës në lidhje me rastin. /Express/

0 comment

You may also like

Leave a Comment