Home Uncategorized Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave (FOTO)

Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave (FOTO)

by rks2008

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend.

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit.

Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami. Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

0 comment

You may also like

Leave a Comment