Home Lajme Gjenden të vdekur dy nga tre të rinjtë e zhdukur në Malësinë e Madhe (FOTO)

Gjenden të vdekur dy nga tre të rinjtë e zhdukur në Malësinë e Madhe (FOTO)

by rks2008

Janë gjetur trupat e dy të rinjve në Malësinë e Madhe. Mësohet se Vilson Çutaj dhe Plement Pepaj janë gjetur të pajetë në fshatin Rrenc. Dyshohet se personi i tretë është larguar, pasi është autori i v rasjes së dy të rinjve.

Të tre ishin në kërkim tash e sa kohë nga familja dhe njestitet e policisë, pasi ishin raportuar si të zhdukur.

Familjarët kishin deklararuar për televizionin se kishin dëgjuar k risma që vinin nga mali ku edhe u gjeten.

Policia i ka dhënë fund kërkimeve.

0 comment

You may also like

Leave a Comment