Home Lajme Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda dy ditësh nga koronavirusi (FOTO)

Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda dy ditësh nga koronavirusi (FOTO)

by rks2008

Ndërkohë që po ulën numrat e të infektuarve me Covid-19, numri i atyre që po vdesin nga kjo sëmundje sa po shkon e rritet, shkruan RepublikaOnline.net

Brenda dy ditësh, kanë ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 dy vëllezër nga Bellobradi i Dragashit, Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi, të moshës rreth 60 vjeçare, shkruan Kosova24.

Të dy vëllezërit kanë ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit, ku kanë qenë duke u trajtuar për disa ditë./Kosova24/

Ndërkohë numri i të infektuarve në Kosovë ka arritur shifrën 15,900, ndërsa i të vdekurve 635.

0 comment

You may also like

Leave a Comment