Home Lajme Jashari, Thaçit: Mos u’m hajde n’shpi, hajt vazhdo (VIDEO)

Jashari, Thaçit: Mos u’m hajde n’shpi, hajt vazhdo (VIDEO)

by rks2008

Mes Hashim Thaçit, Kadri Veselit e familjes Jashari duket se nuk ka pasur miqësi të mirë, shkruan RepublikaOnline.net

Këtë e kanë konfirmuar edhe politikanë të ndryshëm, ndër ta edhe Jakup Krasniqi i cili pretendon se raportet mes Thaçit e Veselit me familjen Jashari si gjatë luftës ashtu edhe pas luftës, ai i ka balancuar.

Një video e cila po qarkullon së fundi në rrjetet sociale, dëgjohen qart fjalët e Rifat Jasharit teksa i thot, tani presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi “Mos m’hajde n’shpi, hajt vazhdo”.

Video ka bërë bujë në rrjetet sociale, disa edhe thonë se nuk është e vërtetë, por video tregon qart mosmarrveshjet mes tyre.

Video ishte incizuar pas luftës së fundit në Kosovë nga “Besfort Video”, ku Thaci kishte shkuar në vizitë në familjen Jashari, e i pranishëm ishte edhe Jakup Krasniqi.

Në videon më poshtë Jakup Krasniqi tregon më shumë për mosmarrveshjet mes tyre.

Për më shum shikojeni videon dhe vlerësojeni vet:

0 comment

You may also like

Leave a Comment