Home Lajme I riu që vdiq dje nga aksidenti i la pas vetës 3 fëmijë

I riu që vdiq dje nga aksidenti i la pas vetës 3 fëmijë

by rks2008

Gazeta Sinjali ka raportuar sot për një aksident me fatalitet që ka ndodhur në orën 03:50 të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ku mbeti i vdekur një person dhe një tjetër u lëndua.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se personi që vdiq është Vigan Hasaj, 36 vjeçar nga Prishtina.

Gazeta Sinjali mëson se i ndjeri ishte baba i tre fëmijëve dhe jetonte në lagjen Dardania në Prishtinë.

Në këtë aksident me fatalitet mbeti i lënduar edhe drejtuesi i automjetit (emër i njohur për redaksinë), i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Shkaqet e këtij aksidenti të rëndë trafiku ende nuk dihen.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar për këtë rast.

0 comment

You may also like

Leave a Comment