Home Magazina A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e Mensur Safqiut? (Foto)

A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e Mensur Safqiut? (Foto)

by rks2008

Mensur Safqiu, i njohur më mirë me rolet e bashkëpunimet të ‘Stupcave’, është një ndër aktorët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Në fakt, aktori i është bashkuar para disa viteve grupit humoristik ‘Stupcave’, i cili atëbotë përbëhej nga Vedat Bajrami, Osman Azemi si dhe disa aktor të përkohshëm.

Por, përveç jetës prej aktorit, ‘axha Shneq’ është edhe i martuar. Mensuri ka kohë që romancën me prezantuesen e lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaska, e ka kurorëzuar me martesë. Madje, çifti janë edhe prindër të një fëmije dhe gëzojnë një jetë të lumtur.

0 comment

You may also like

Leave a Comment