Home e zeze Ky është i riu që vdiq sot në aksidentin tragjik në Prishtinë (FOTO)

Ky është i riu që vdiq sot në aksidentin tragjik në Prishtinë (FOTO)

by rks2008

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ku për pasoj ka humbur jetën një person dhe një tjetër u lëndua rëndë.

Viktima në këtë aksident është Vigan Hasaj, rreth 36 vjeçar nga Prishtina.

I ndjeri thuhet se ka lënë pas edhe fëmijë.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Me datë 04.10.2020 rreth orës 03:50, në rrugën Prishtinë – Ferizaj, është shkaktuar një aksident trafiku rrugor, ku është përfshirë një automjet në lëvizje.

Raportohet se një person mashkull kosovar ka humbur jetën dhe një tjetër ka marr lendime të rënda trupore dhe është derguar në QKUK”.tha Daut Hoxha

0 comment

You may also like

Leave a Comment