Ky është 8 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në Drenas, pasi e përplasi vetura (FOTO) - Republikaonline.net
Home Kosovë Ky është 8 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në Drenas, pasi e përplasi vetura (FOTO)

Ky është 8 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në Drenas, pasi e përplasi vetura (FOTO)

by rks2008

Aksidenti i pasditës së djeshme, i mori jetën 8 vjecarit, L.M nga fshati Polluzhë e Drenasit.

Drenica Sot ka raportuar në vazhdimësi për rastin dhe rrethanat, derisa në redaksinë tonë ka arritur edhe një fotografi e viktimës, që ishte nxënës në shkollën “Shaban Polluzha”, dhe vijonte mësimet në klasën e dytë në këtë shkollë, shkruan Drenica Sot.

Pamja e më poshtëme, censurohet për arsye të moshës së viktimës./DrenicaSot/

0 comment

You may also like

Leave a Comment