Home Lajme Ja çfarë thot Bekim Jashari për aktakuzat që ju bënë Hashim Thaçit (VIDEO)

Ja çfarë thot Bekim Jashari për aktakuzat që ju bënë Hashim Thaçit (VIDEO)

by rks2008

Bekim Jashari në emisionin Kojshia Show u pyet nga Moderatori Sadri Imeri edhe për aktakuzat që ju bënë ish themelueseve të UÇK-së: Hashim Thaçi e Kadri Veseli, shkruan InfoKosova.

Për ta kuptuar se çfar thot Bekim Jashari në lidhje me aktakuzat e ngritura nga gjykata speciale për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, ju ftojmë ta ndiqni videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko Videon nga minuta 9:00:

0 comment

You may also like

Leave a Comment