Viktima në aksidentin e rëndë në Drenas, është një fëmijë 8 vjeç! - Republikaonline.net
Home Lajme Viktima në aksidentin e rëndë në Drenas, është një fëmijë 8 vjeç!

Viktima në aksidentin e rëndë në Drenas, është një fëmijë 8 vjeç!

by rks2008

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mes fshatrave Polluzhë dhe Tërsenik të Drenasit, ku për pasojë një këmbësor, i mitur i moshës 8 vjecare, ka vdekur derisa po transportohej në QKMF-në e Drenasit.

Lajmin për DrenicaSot e ka konfirmuar drejtori i Shëndetësisë së Drenasit, Arsim Haxhiu, teksa theksoi se viktima u soll pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare.

DrenicaSot do iu mbajë të informuar për rrjedhen e ngjarjes./DrenicaSot/

0 comment

You may also like

Leave a Comment