Home Lajme Ngjarje e rëndë në Serbi, humb jetën biznesmeni i njohur kosovar (EMRI – VIDEO)

Ngjarje e rëndë në Serbi, humb jetën biznesmeni i njohur kosovar (EMRI – VIDEO)

by rks2008

Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e r ëndë, ku persona të panjohur kanë v r arë pronarin e një agjensioni turistik në Prishtinë, dhe kanë p l agosur një tjetër.

Mediet raportojnë se v iktima është Selajdin Janjeva, pronari i agjensionit turistik “Selo Tours” nga Prishtina, ndërsa ka mbetur i p l agosur baxhanaku i tij.

Pas të sh tënave, v r asësi është në a rrati ndërsa Policia është në kërkim të tij, shkruan Kurir.

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se një person gj uajti me a r më dhe e p l agosi një person në këmbë, dhe më pas një v r asës i paidentifikuar v r au Selajdin Janjevën.

Policia është në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet, teksa edhe a mbulanca shihet aty.

0 comment

You may also like

Leave a Comment