Home Lajme Djali i Haradinajt dhe Gucatit pozojnë krahë njëri-tjetrit, kanë një mesazh

Djali i Haradinajt dhe Gucatit pozojnë krahë njëri-tjetrit, kanë një mesazh

by rks2008

Djali i Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinaj kanë realizuar një foto të përbashkët, si shenjë respekti për baballarët e tyre.

“Une e Gurakuçi krenarë me ju !”, ka shkruar Gëzim Gucati në llogarinë e tij në Facebook, transmeton IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se nënkryetari i OVL të UÇK-së, Nasim Haradinaj do të paraqitet sot në ora 15.00 në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë./IndeksOnline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment