Dalin detaje të dhimbshme për djaloshin 8 vjeqar që humbi jetën në Drenas - Republikaonline.net
Home Kosovë Dalin detaje të dhimbshme për djaloshin 8 vjeqar që humbi jetën në Drenas

Dalin detaje të dhimbshme për djaloshin 8 vjeqar që humbi jetën në Drenas

by rks2008

Një aksident i mori jetën një 8 vjecari nga komuna e Drenasit, orët e para të mbrëmjes së 1 tetorit morën ngjyrë të zezë.

DrenicaSot mëson se i mituri që humbi jetën në aksident, kishte kryer ditën mësimore dhe ishte kthyer në shtëpi shëndosh e mirë, por më pas kishte dalur për të mos u kthyer më.

DrenicaSot raportoi ekskluzivisht, teksa bën thirrje për kujdes të shtuar, pasi që treva jonë është kthyer në “rrugë vdekje”, vetëm në muajin që lam pas u regjistruan me dhjetra aksidente, që shumë prej tyre përfunduan me fatalitet.

0 comment

You may also like

Leave a Comment