Home Magazina Nëna shqiptare emocionon Bekim Jasharin e Marin Memën, ja çfarë ju tha (VIDEO)

Nëna shqiptare emocionon Bekim Jasharin e Marin Memën, ja çfarë ju tha (VIDEO)

by rks2008

Këtë të diele mysafirë në episodin e parë të emisionit “Kojshia Show” që shfaqet çdo të diel nga ora 22:00 në RTK ishin të ftuar Bekim Jashari dhe Marin Mema, shkruan InfoKosova.

Në minuten e 50 hyri në sken një Nënë shqiptare që i emocionoi shume dy të ftuarit./InfoKosova/

Ndiqeni minuten e 50 te emisionit:

0 comment

You may also like

Leave a Comment