Festojnë 30-të vjetorin e martesës, bashkëshortja e Ramiz Lladrovcit shkruan fjalë prekëse - Republikaonline.net
Home Magazina Festojnë 30-të vjetorin e martesës, bashkëshortja e Ramiz Lladrovcit shkruan fjalë prekëse

Festojnë 30-të vjetorin e martesës, bashkëshortja e Ramiz Lladrovcit shkruan fjalë prekëse

by rks2008

Kryetari  i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sot feston 30 vjetorin e martesës.

Bashkëshortja e tij Shemsije Lladrovci e ka uruar me një postim në Facebook, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka publikuar imazhe të shumë viteve më parë.

’30 vite, rrugëtim i përbashkët, aspak i lehtë, me shumë sfida e vështirësi, por së bashku me dashurin për njeri tjetrin dhe Atdheun kemi qëndruar të fort!

E lumtur që festojmë sot e cdo dite së bashku me familjen tone të mrekullueshme!’, ka shkruar në postim.

0 comment

You may also like

Leave a Comment