Home Magazina Festë në familjen Haziri, vëmendje merr pamja e vajzave të Hazirit (FOTO)

Festë në familjen Haziri, vëmendje merr pamja e vajzave të Hazirit (FOTO)

by rks2008

Djali i Lutfi Hazirit festoi sot ditëlindjen e tij të 10-të. E padyshim se familjarët u përkujdesën që t’i organizojnë një festë ditëlindje mjaftë të bukur.

Përpos kësaj, të gjithë bashkë realizuan një fotosesion, ku padyshim më së shumti vëmendje marrin vajzat e bukura të kryetarit të Gjilanit, transmeton Indeksonline.

Haziri njihet si një nga politikanët që asnjëherë s’ka hezituar të shfaqë dashurinë që ka për bashkëshorten dhe jetën e lumtur që kanë bashkë, njësoj edhe në këto fotografi, ku duket se harmonia familjare nuk mungon aspak./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment