Driton Selmanaj thotë se nuk ka udhëtuar në Uashington me familjen - Republikaonline.net
Home Kosovë Driton Selmanaj thotë se nuk ka udhëtuar në Uashington me familjen

Driton Selmanaj thotë se nuk ka udhëtuar në Uashington me familjen

by rks2008

Sot në rrjete sociale qarkulloi lajmi se familja (gruaja dhe fëmija) e zëvendëskryeminstrit Driton Selmanaj kanë udhëtuar së bashku për në Uashington.

Mirëpo, këtë lajm e ka demantuar vetë zëvendëskryeministri Selmanaj për klankosova.tv, duke thënë se kjo është vetëm një gënjeshtër.

“Gënjeshtër e llojit të atyre që vetëm shqiptarë vështirë mund t’i quaj”, ka thënë Selmanaj.

Selmanaj gjithashtu ka thënë se në foto janë udhëtarët, që sipas tij nuk e di as se çfarë kombësie u takojnë.

“Ne kemi udhëtuar me bileta të klasit ‘economy’ dhe prandaj kemi dalë bashkë me të gjithë udhëtarët e tjerë”, ka thënë Selmanaj.

0 comment

You may also like

Leave a Comment