Home Magazina Plasi sherri mes Melinda Ademit dhe Getinjos

Plasi sherri mes Melinda Ademit dhe Getinjos

by rks2008

Pak orë më parë, Gjiko dhe Melinda publikuan bashkëpunimin e tyre të titulluar “X5”, një këngë që pritet të kthehet në hit.

Megjithatë në rrjet po përflitet se pjesa e Melindës është thumb për Getinjon.

“Pretty motherf***ker”, këndon ajo, teksa një emër të tillë reperi e mban të vendosur në profilin e tij të Instagramit. Pas publikimit të këngës, Getinjo ka publikuar në Instastory një video ku bën sikur po e merr lemza, me nënkuptimin që dikush e ka përmendur.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes dyshes, po kujtojmë se prej kohësh është përfolur se Getinjo i ka dedikuar një diss Melindës në këngën “Selfmade”. Siç duket, reperja e ka parë të arsyeshme “t’i kthejë borxhin!”

0 comment

You may also like

Leave a Comment