Home Kosovë Deputetja e PDK-së, i bën 15 kilometra vrap në ditë për të ruajtur shëndetin dhe fizikun

Deputetja e PDK-së, i bën 15 kilometra vrap në ditë për të ruajtur shëndetin dhe fizikun

by rks2008

Deputetja nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu është një femër e zonja dhe politikane e suksesshme, por ajo rëndësi të madhe i kushton edhe pamjes së jashtme.

Ajo kujdes të shtuar i kushton shëndetit dhe fizikut të saj dhe për të qëndruar sa më në formë ajo pasion ka vrapimin dhe ushtrimet në natyrë.

Deliu, me gjithë angazhimet bën 15 kilometra vrap në ditë dhe për këtë tregon edhe përmes rrjeteve sociale.

Ndryshe ajo në secilën paraqitje duket bukur, elegante dhe me shumë stil./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment