Home Sport “Skifterat” e djegin flamurin grek, brohorasin “Kosova është zemra e Shqipërisë” (VIDEO)

“Skifterat” e djegin flamurin grek, brohorasin “Kosova është zemra e Shqipërisë” (VIDEO)

by rks2008

Përkundër që sonte pësuan disfatë nga klubi i APOLE në fazën e parë të Evropa Ligës, “Skifterat” e Gjilanit ishin energjik pas ndeshjes.

Nga një video e publikuar në faqen e “Ultras Skifterat” në Facebook, shihet një grup i tifozëve të Gjilanit që brohorasin “Kosova është zemra e Shqipërisë”, teksa dy prej tyre djegin falmurin grek, shkruan IndeksOnline

Kutojmë se takimi në mes Gjilanit dhe Apoel i zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” përfundoi në 0:2.

Kështu me këtë ndeshje, Gjilanit i shuhet “ëndërra” për garat evropiane.

0 comment

You may also like

Leave a Comment