Molliqaj i ashpër me Kurtin: Prishi marrëdhëniet me SHBA-të, rrezikon gjithçka për bindjet e tij - Republikaonline.net
Home Lajme Molliqaj i ashpër me Kurtin: Prishi marrëdhëniet me SHBA-të, rrezikon gjithçka për bindjet e tij

Molliqaj i ashpër me Kurtin: Prishi marrëdhëniet me SHBA-të, rrezikon gjithçka për bindjet e tij

by rks2008

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka hedhur kritika ndaj shefit të tij të dikurshëm, Albin Kurti, se ka prishur marrëdhëniet me SHBA-në.

“Ka prish marrëdhëniet me SHBA, jo veç me këtë administratë por edhe më vone, s’ka qasje, as informatë dhe as dije çka ndodhë. Kur nuk din, Albini reagon dhe mbi reagon”, ka deklaruar Molliqaj në TV Dukagjini.

Ai më tej ka thënë se Kurti rrezikon çdo gjë për bindjen e tij.

Molliqaj ka thënë se Vetëvendosje ka cenuar demokracinë dhe nuk ka luftuar oligarkët pasi mori pushtetin.

0 comment

You may also like

Leave a Comment