Çmenduri: Prishtinasi e prakon veturën midis semaforave - Republikaonline.net
Home Kosovë Çmenduri: Prishtinasi e prakon veturën midis semaforave

Çmenduri: Prishtinasi e prakon veturën midis semaforave

by rks2008

Një shofer ka parkuar veturën në semafora në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.

Ky shofer ka zgjedhur që parkohet pikërisht në semafora në anën e kundërt të rrugës duke rrezikuar kështu seriozisht komunikacionin.

Fotoja është publikuar nga “Vrojtuesit” e Lagjes, gjersa i është bërë thirrje policisë që të identifikojë vozitësin dhe të ndërmarrë masat e duhura. /gazetametro.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment